3Учитель – логопед групи “Грайлик” Канівець Лілія Іванівна має повну вищу спеціальну освіту. Закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю “Дефектологія” та здобула кваліфікацію викладача колекційної педагогіки та спеціальної психології, логопеда, вчителя початкових класів шкіл для дітей з порушеннями мовлення. Загальний стаж педагогічної діяльності 16 років, за спеціальністю – 8 років. За Результатами атестації 2017 року присвоєно категорію “спеціаліст першої категорії”.

Поглиблено працює над розвитком зв’язного мовлення з дітьми із загальними недорозвиненнями мовлення, адже воно невід’ємно пов’язане з розвитком словника, формуванням граматичної сторони мовлення, бо в тій чи іншій словоформі, а словоформи пов’язані між собою за законами граматики. Спрямовує роботу на забезпечення особистісно орієнтованого інтегрованого підходу в організації корекційно – розвиткової роботи з дітьми, що мають порушення мовлення.