В дошкільному закладі 1 Вересня традиційно святкують День Знань

2015-09-01

/Files/images/кристи.jpg В дошкільному закладі 1 Вересня традиційно святкують День Знань, присвячений початку нового навчального року. Малюки з нетерпінням чекають свята, зустрічі з друзями, педагогами та улюбленими іграшками, поспішають відкрити нову сторінку до країни Знань. Веселі дошкільнята з букетами квітів у руках ішли в свій улюблений дитячий садок!

Педагогічний колектив влаштував для вихованців чудове і прекрасне свято.

Дітей чекали незвичайні пригоди з відгадуванням загадок, іграми й танцями, а також веселе театралізоване дійство з веселими клоунами, які розказали як чудово бути розумними, провели цікаве випробування.

/Files/images/IMG_2001.JPG

Діти веселилися разом з клоунами, робили жартівливу гімнастику, згадували правила поведінки в дитячому саду і вітали своїх друзів і працівників закладу з початком навчального року. На завершення свята дошкільнята отримали солодкі призи.

/Files/images/IMG_2004.JPG

/Files/images/день знань.jpg

Ми вітаємо всіх - батьків, дітей, співробітників нашого дитячого садка з цим святом! Нехай він буде захоплюючим, цікавим і принесе нові знання, відкриття і нових друзів!